Makrum

20.02.2018

Najnowszy numer "Polskich Dróg" z MAKRUM na okładce

Zachęcamy do przeczytania najnowszego wydania "PD". Numer otwiera artykuł prezentujący osiągnięcia MAKRUM między innymi w branży budownictwa drogowego.

pd1W tekście możemy przeczytać o doświadczeniach naszej firmy w realizacji dużych, międzynarodowych projektów np. wyprodukowaniu 6 kół stalowych do windy na Wieży Eiffla.Duże możliwości produkcyjne firmy wynikają przede wszystkim z infrastruktury zakładu w Bydgoszczy. Jego całkowita powierzchnia to 9950 m². - Wykonanie wielkich konstrukcji zapewniają suwnice, które mogą udźwignąć elementy ważące nawet ponad 100 ton - mówi szef produkcji i planowania Witold Lityński. Jednak 150 lat tradycji ugruntowało pozycję MAKRUM przede wszystkim na rynku maszyn krusząco-mielących. 
- Opórcz tego, że z uwagą słuchamy naszych klientów, mamy w swoim zespole bardzo wartościowych ludzi, którzy oprócz doświadczenia i ugruntowanej wiedzy technicznej, po prostulubią to, co robią i z pasją przystępują do realizacji kolejnych pomysłów - powiedział prezes PROJPRZEM MAKRUM S.A. Piotr Szczeblewski.

pd2Artykuł zdradza również, jakie były przyczyny powstania innowacyjnej maszyny Granulatora Destruktu Asfaltowego GDA. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Powrót