Makrum

24.04.2019

GDA w najnowszej wersji

Najnowsza wersja Granulatora Destruktu Asfaltowego GDA powstała w odpowiedzi na liczne zapytania klientów dotyczące mobilnej maszyny przeznaczonej do recykloingu drogowego. Maszyna przeznaczona jest zarówno dla producentów mieszanek, przedsiębiorstw budowy dróg jak i firm zainteresowanych świadczeniem usług.

gda_mobilny

 

 

Przewoźny zestaw ze wstępnym sortowaniem nadziarna posiada zabudowaną wagę taśmową do dokładnych rozliczeń. GDA pozwala na granulowanie destruktu, nie wpływając przy tym na rozkład uziarnienia mieszkanki mineralnej. Maszyna nie wymaga pozwoleń budowlanych, a kompaktowy zestaw jest łatwy w transporcie.

Przypomnijmy, że Granulator Destruktu Asfaltowego GDA to jedna z nowości MAKRUM. Zaobserwować możemy trend wzrostowy udziału granulatu pochodzącego z destruktu asfaltowego do produkcji nowych mieszanek bitumicznych. Na rynku brakowało natomiast jednej maszyny dedykowanej branży budownictwa drogowego, która eliminowałaby wady standardowych maszyn kruszących. GDA charakteryzuje się wysoką wydajnością i niską energochłonnością. 

Return